Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Arcomage

Download

Arcomage

Wszystkie zamieszczone tu gry i programy zostały dobrowolnie umieszczone w sieci przez ich autorów jako freeware lub shareware.

Arcomage Trial - 7,13 MB
Wersja 'trial' Arcomage. Ma wszystkie elementy pełnej wersji, ale działa tylko łącznie przez 15 minut. Potem przestaje działać i aby ją odblokować, należy zakupić kod odblokowujący. Shareware.

Polonizacja Arcomage - 642 kB
Plik częściowo polonizujący grę. Dzięki niemu wszystkie karty i ich opisy oraz sam interfejs rozgrywki stają się spolonizowane, choć opcje i komunikaty gry nadal są w wersji angielskiej. Zawartość tego archiwum należy wypakować do folderu 'data' (domyślnie 'C:\program files\3DO\Arcomage\Data'), a podczas wypakowywania zgodzić się na zamienianie plików. Plik działa ze wszystkimi wersjami gry - starszymi, nowszymi, trial, pirackimi ;).

Arcomage MM Mod - 3,01 MB
Mod do Arcomage autorstwa Haregara (aka. Ulunga), który wiele grafik podmienia na nieco bardziej znajome ze świata Mocy i Magii.

Arcomage XMAS Mod - 4,79 MB
Mod do Arcomage autorstwa Dark Dragona podmieniający wszelkie grafiki w grze na bardziej śnieżno-świąteczne.

Ants - 683 kB
Pełna wersja gry Ants. Jest niemal identyczna w zasadach jak Arcomage, lecz nie posiada opcji. Akcja dzieje się na mrowisku, gdzie dwie rasy mrówek toczą ze sobą wojnę :). Freeware.

Trainer Arcomage - 14 kB
Trainer do Arcomage. Po uruchomieniu może dodawać 25 do trzech rodzajów zasobów za pomocą klawiszy F10, F11, F12. Freeware.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Arcomage". Redakcja, kontakt